header banner

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA – K OKAMŽITÉMU ODBĚRU FENA NAROZENA

paw PSI paw

Teď tu furt straší s lahvičkou a hledá ty šikovný v hnízdě, kteří to budou umět a hádejte kdo je největší šikulka? „Píďalka“, to je moje nejmenší. Pan doktor je autorem většiny fotografií, které si prohlížíte a taky to bude brzy tatínek a Petra maminka. Petra si hladí bříško a pořád „Adélko nekopej“, prosím Vás, vždyť má jen dvě nohy, já jich měla v břiše 44. To jsou prostě lidský mámy! 1.4.2009 APRÍL u nás je naprosto přepychově – sluníčko, bez mráčku, 20˚C.

beautiful dog

Maminka začala čerpat novou dovolenou, ale nevypadá zrovna nejlépe. Přes den si moc neodpočine, no a v noci si užíváme spolu. Běháme ven jen tak si cvrknout a zase domů. Maminka se už ani nepřevléká do noční košile, protože za chvilku jdeme zase ven na kontrolu zásob, veškeré pochoutky si totiž zahrabávám na zahradě – myslím na horší časy (zahrabávám opravdu poctivě, ale naší Sáře se stejně podaří něco ukrást). Víte, co to má v hubě? Krásnej kousek hovězího. Zlodějka! Pak si vzpomenu na vybudovaná hnízda venku a jdeme se podívat ... A tak to jde celou pátou noc. No a řeknu Vám, z maminky je stařena.

fluffy dog

Nejdřív jsem si myslela, že maminka nechá jednu fenku v naší chovné stanici z harcova, ale všechno je jinak. Tato malá krasavice je k okamžitému odběru má krásný exteriér, ušlechtilou hlavu, přilehlou srst, veselá, temperamentní, ideální do chovu. Cena 10 000,- Kč. Byla bych ráda, aby si tuhle krasavici vzal někdo, kdo s ní půjde alespoň párkrát na výstavu, je to moje chlouba. TO JSOU NERVY, CO? Ale všechno chce své, i Vy jste si doufám vše promysleli, získali spoustu informací o našem plemeni. Jo - všechno chce své a FLAT je FLAT – úžasné plemeno, které Vás nezklame.

sweet dog