header banner

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA – K OKAMŽITÉMU ODBĚRU FENA NAROZENA

paw O NÁS paw

Myslím, že náš předek bude za měsíc určitě potřebovat rekultivaci a jestli objeví i zadek, tak i zadek. To víte FLAT JE FLAT, ÚŽASNÉ PLEMENO, KTERÉ VÁS NEZKLAME. Maminka ji vytahala za ty kytky, ale ona je hrdá, celá po mně, ani nepípla a když ji pustila na zem, ještě se po ní ohnala. Má kliku, že je ještě tak malinká, dostala jen přes hubičku, ale kvičela pěkně. To kdybych udělala já, to by byl mazec. Ale já to nedělám, já bych za mamču dala život, taky ji pořád pusinkuji a lížu ty hodný ruce, to aby věděla, že si dobře vybrala, protože FLAT JE FLAT, ÚŽASNÉ PLEMENO, KTERÉ VÁS NEZKLAME.

bichon

Dnes mě hnali na veterinu. Zaplatili za to, aby se dozvěděli, že jsem březí, že jich bude hodně, a že brzy! No, myslela jsem, že je panička chytřejší. Mám o ni trochu strach. Dnes začala vítat jaro, alespoň výzdobou, když ne štěňaty – PĚKNÉ ŽE? TO JSOU NERVY, CO? Ale všechno chce své, i Vy jste si doufám vše promysleli, získali spoustu informací o našem plemeni. Jo - všechno chce své a FLAT je FLAT – úžasné plemeno, které Vás nezklame. TO JSOU NERVY CO? Ale všechno chce své i Vy jste si doufám vše promysleli, získali spoustu informací o našem plemeni. Jo - všechno chce své a FLAT je FLAT – úžasné plemeno, které Vás nezklame.

shitzu

Ahoj, z miminek jsou batolata, už chodí, někteří jsou šikovnější, ale ti s těma velkejma pupkama a zadkama, těm to ještě moc nejde. A tenhle kluk, ten je tak tlustej, že když se rozejde, tak courá pindíka po zemi. Nejšikovnější je tahle malá holčička (Píďalka), ta už poznává naší maminku. No, a teď ji ta tetka , tedy majitelka mého manžela, paní Topolová poradila koupit mléko k dokrmování štěňat, značky BOSH. To víte, ta ho hned mazala koupit. Kdyby si raději koupila BOSCH, ale pračku.